Narzuta na łóżko

Dodany przez:     Tagi:  , , , ,     Data dod.:  Wrzesień 1, 2015  |  Brak koment.


Wrzesień 1, 2015


Produkcja narzut odbywa się w Polsce przy zastosowaniu nowoczesnych technologii, w oparciu o profesjonalny i nowoczesny park maszynowy. Do produkcji wykorzystywane są wyłącznie atestowane tkaniny najwyższej jakości.

Góra narzuty wykonana jest z antyalergicznej, trudnopalnej tkaniny, odpornej na mechacenie i wybarwienie, natomiast od spodu zastosowano miękki i puszysty kocyk. Narzuty pikowane są ultradźwiękowo. Narzuty, w zależności od wzoru, mają brzeg wykończony w kształcie falbanki lub kolorową lamówką.

Narzuty produkowane są w dwóch rozmiarach:

– 125 cm x 165 cm – na łóżeczka o długości do 160 cm

– 140 cm x 200 cm – na łóżka o długości 200 cm.

Narzuty i kocyki zostały zaprojektowane z myślą o najmłodszych oraz starszych dzieciach. Stworzą bajkową atmosferę w każdym pokoju dziecięcym, niezależnie od wieku dziecka i jego zainteresowań. Kolorowe, piękne motywy łączą się z innymi produktami w naszym sklepie – w ten sposób udekorujesz pokój Twojego dziecka nadając ma spójny charakter! Zastosowanie kocyka od spodniej strony narzuty powoduje, że oprócz funkcji dekoracyjnej i ochronnej na łóżko, jest też przyjemnym kocykiem, którym można się okryć w chłodniejsze wieczory.

W ofercie dostępne są rózne wzory, m.in.: Sowy, Marynarski, Serca, Safari.

narzuta_serca-1 narzuta_marynarska-1 narzuta_sowy-1

Źródło: mietowysklep.plO autorze
Powiązane artykuły

Chcesz skomentować?