Burger King w szczecińskiej galerii handlowej Kaskada

Dodany przez:     Tagi:  , , , , , , , , ,     Data dod.:  Wrzesień 29, 2011  |  Brak koment.


Wrzesień 29, 2011


28 września 2011 roku, w nowo otwartej szczecińskiej Galerii Kaskada, uruchomiona została restauracja Burger King. Jest to trzecia restauracja tej sieci w Szczecinie. Nowy lokal Burger King zlokalizowany jest na I piętrze Galerii, w strefie food court i zajmuje powierzchnię 121 m2. Restauracja jest czynna 7 dni w tygodniu: od poniedziałku do soboty w godzinach 9.00 – 21.00, a w niedzielę od 10.00 do 20.00. W dniu otwarcia restauracji pierwsi goście zostali po królewsku obdarowani kuponami rabatowymi i upominkami.
„Fakt, że otwieramy już trzecią restaurację Burger King w Szczecinie, oznacza, że traktujemy duże aglomeracje miejskie priorytetowo. Chcemy wzmacniać pozycję marki Burger King w największych miastach w Polsce, a Szczecin jest jednym z nich – mówi Daniel Kasper, Brand President marki Burger King. – Położona w centrum miasta Galeria Kaskada to bardzo atrakcyjna lokalizacja dla naszej restauracji i wierzymy, że dzięki temu liczba fanów naszych grillowanych na ogniu burgerów znacznie się zwiększy.”
Pierwsza restauracja Burger King w Szczecinie została otwarta w listopadzie 2011 r. w Centrum Handlowym Molo, a w grudniu 2011 uruchomiono wolnostojący lokal, z funkcją Drive Thru w rejonie Szczecin – Struga. Obecnie, w 17 miastach Polski działa 26 restauracji Burger King. Oferta Burger King to przede wszystkim grillowane na ogniu burgery ze 100-procentowej wołowiny. Sztandarowym produktem Burger King jest Whopper®, o wyjątkowym, niepowtarzalnym smaku. Fani mogą zamawiać tego kultowego burgera oraz wszystkie inne burgery dostępne w menu Burger King, według własnych upodobań smakowych i dietetycznych, wybierając do niego ulubione dodatki i rezygnując z tych, za którymi nie przepadają.
Galeria Kaskada to nowoczesna i elegancka śródmiejska galeria handlowa, o łącznej powierzchni 110.000 m². W galerii funkcjonuje ponad 140 sklepów, restauracji i punktów usługowych. Do dyspozycji klientów oddanych zostało 1000 miejsc parkingowych. Galeria Kaskada znajdzie się w wyjątkowo atrakcyjnym punkcie w samym centrum Szczecina. Można do niej dotrzeć 9 liniami komunikacji miejskiej.

   

Źródło: www.burgerking.com.plO autorze
Powiązane artykuły

Chcesz skomentować?